Csengery Antal
--- összegyűjtött munkái. Második, bővitett kiadás. I-V. kötet.
1884 Bp. Kilián63. árverés / 57.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
60694
1t.+XVI+387p.; (6)+416p.; (6)+411p.; (6)+424p.; (6)+483p.
Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.