Csengery Antal
Történetirók és történetirás. Második kiadás.
1878 Bp. Ráth Mór134. árverés / 56.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
93055
Richly gilt, original cloth. Inner edges gilt.
1t.+IX+(2)+313p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.