Cséplő István
Az első!... Tárca-novellák és versek.
Pécs Püspöki ny134. árverés / 57.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
93145
Gilt, contemporary cloth.
1t.+227+(4)p. Dedikált példány.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.