Csetri Károly, mezőbándi
Bácska lakossága a legrégibb időktől a XIX. század végéig
1936 Bp. (Budai-Bernwaller J. ny.)76. árverés / 35.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
68503
64+(1)p.
Korabeli félvászon-kötésben.