Csokonai-emlény. Szerkeszti és kiadja Hamar László.
1871 Debreczenben Ifj. Csáthy K68. árverés / 29.
64705
1t.+(4)+97p.+2t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Enyhén viseltes példány.