Csongrád vármegye.Sajtó alá rendezte: Csíkvári Antal.
1938 Bp Vármegyei Szociográfiák Kiadóhiv.65. árverés / 112.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
62821
XIV+143+79+44+135p.+660h.+(4)p.+8t. (Vármegyei Szociografiák. I-III.)
Sérült gerincű, kopott, kiadói vászonkötésben.