Czímer Károly, dr.
A Szeged-belvárosi Kaszinó százéves története (1829-1929)
1929 Szeged (Bartos Lipót ny.)126. árverés / 59.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
82658
296p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.