Czirbusz Géza
1882 Temesvárott, Délmagyarországi Természettud. Társulat (6)+171+(1)p. Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
134. árverés / 325.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 500 Ft
A délmagyarországi bolgárok ethnologiai magánrajza
angol szoveg
Contemporary half cloth. Spine richly gilt.