Danielik Nep(omuk) János
Columbus vagy Amerika fölfedezése
1856 Pesten Szent-István-Társulat (Herz ny.)158. árverés / 518.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
102190
Contemporary cloth. Spine gilt.
1t.+VI+(2)+406p.+1t.+1 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.