Dante, (Alighieri)

--- Komédiája. I-III. rész. Forditotta Babits Mihály.

Bp. Révai

101. árverés / 57.

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Leütési ár: 60 000 Ft
75612

Hozzá: Az új élet. Ford.: Ferenczi Zoltán. Bev.: Berzeviczy Albert. Bp., (1921.) Révai. 143+(1)p.+8t. (feliratos hártyapapírral) Számozott (234./1000), a fordító által aláírt példány.

(4)+332p.+12t.; (6)+296p.+12t.; (4)+320p.+12t. Zádor István könyvdíszeivel.
Díszesen aranyozott, selyemszalagokkal átkötött, kiadói pergamenkötésben. Felül aranymetszéssel díszítve. Gyönyörű, kifogástalan darabok.