Dante, (Alighieri)
--- Komédiája. I-III. rész. Forditotta Babits Mihály.
Bp. Révai140. árverés / 66.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
95246
Richly gilt, original leather.
(4)+332p.+12t.; (6)+296p.+12t.; (4)+320p.+12t. Zádor István könyvdíszeivel.
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben.