Daudet, Alfonz (Alphonse)
A kis izé. Egy gyermek története.
1883 Bp. Légrády64. árverés / 93.
62428
1t.+(2)+276+(2)p.+20t. Az előzéklapon Csathó Kálmán tulajdonosi bejegyzésével.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Viseltes példány.