Dayka Gábor, újhelyi
---' versei. Öszveszedte 's kiadta Kazinczy Ferenz.
1813 Pesten Trattner Mátyás101. árverés / 59.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft Leütési ár: 130 000 FtAzonosító
75625
A fiatalon elhunyt, kiemelkedő tehetségű költő munkáit barátja és tisztelője, Kazinczy adatta ki.
2t. (rézmetszetű címkép+díszcímlap)+XLVIII+243+(20)p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, kopottas, korabeli papírkötésben.