Deák Farkas
Forgách Zsuzsánna 1582-1632
1885 Bp. Mehner Vilmos63. árverés / 59.
Kikiáltási ár: 4 500 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
67888
(4)+108p.+4t.+1 kihajt. hasonmás (Magyar történeti életrajzok.) Lapszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.