Deák Farkas
A nemzetgazdaság története Magyarországon. Rövid vázlatban.
1866 Pest Stolp75. árverés / 51.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
67258
VIII+171+(3)p.
Sérült gerincű, korabeli vászonkötésben.