Deák Ferenc
--- emlékezete. I-II. kötet.
Bp.; Ráth Mór.61. árverés / 30.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 600 FtAzonosító
66270
(6)+519+(1)p.; (16)+IV+392p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.