Deák Ferenc
--- emlékezete. I-II. kötet.
Bp.; Ráth Mór.85. árverés / 70.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
71569
(6)+519+(1)p.; (16)+IV+392p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Az első kötet alsó peremén kis sérüléssel.