Deák Ferenc ülőalakos képe.
128. árverés / 134.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
83377
Ismeretlen műhelyben készült. A hátoldalon a Városi Árvaház bélyegzőjével. Mérete: 105 x 60 mm. Aranyozott keretben.