Deák Ferencz-adomák
1871 Pest Rosenberg87. árverés / 132.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
72340
(2)+157p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. Szüry: 928.