Deák Ferencz emlékezete. Szerkeszté: Törs Kálmán.
1876 Bp. Deutsch64. árverés / 98.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
68095
1t.+236p.+13t. (2 kihajt.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.