Deák Ferencz emlékezete. Szerkeszté: Törs Kálmán.
1876 Bp. DeutschElső nap, 148. árverés / 289.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
97977
Slightly worn, contemporary half cloth. Original cover mounted.
1t.+236p.+13t. (2 kihajt.)
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva.