Déchy Mór
Kaukázus. Kutatásaim és élményeim a kaukázusi havasokban.
1907 Bp. Athenaeum64. árverés / 100.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
68096
1t.+XVI+(2)+478p.+26t. (6 kihajt.)+1 színes, kihajt. térk.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül festett lapszélekkel.