Déchy Mór
Kaukázus. Kutatásaim és élményeim a kaukázusi havasokban.
1907 Bp. Athenaeum73. árverés / 59.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
62665
1t.+XVI+(2)+478p.+26t. (6 kihajt.)+1 színes, kihajt. térk.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül aranyozott lapszélekkel.