Demkó Kálmán, dr.
Lőcse története. I [unicus]. Jog-, mű- és művelődéstörténeti rész.
1897 Lőcse Reiss110. árverés / 36.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
77881
(4)+VII+516+(3)p.+25t. (4 kihajt.) (A "Szepesmegyei Történelmi Társulat" millenniumi kiadványai. V. kötet.)
Korabeli félvászon-kötésben.