Der Österreichische Kaiser-Staat
85. árverés / 351.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
71776
A XIX. század közepén készült, határszínezett kőnyomatos térkép. F. Handtke tervei alapján C. Flemming készítette Glogauban. Vászonra vonva, hajtogatva. Korabeli félvászon-kötésben. Mérete: 545 x 750 mm.