Deseő Lajos, vitéz
1937 Bp., Turcsány ny 507p.+15t.+2 kihajt. térk.+1 mell. (színes, hajtogatott térk.) (Az Orsz. Tiszti Tud. és Kaszinó Egyesület kiadványa. I. kötet.) Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.
64. árverés / 104.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft
--- harctéri naplója