Dessewffy Arisztid
Velencze. I-II. kötet.
1896 Bp. Kosmos118. árverés / 420.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
79944
XIV+(2)+172p.; VII+(1)+195+(1)p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.