De(s)sewffy Jó'sef, gróf
A' "Hitel" czímü munka taglalatja
1831 Kassán Werfer Károly110. árverés / 226.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
78021
Az előző évben megjelent Hitelre számos válasz született. Ez talán a legjelentősebb, amelyre feleletként írta meg Széchenyi a Világot.
260+(4)p. Első kiadás.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A levelek nagy része enyhén foltos, több helyen bélyegzővel. Szentkirályi: D-27.