De(s)sewffy Jó'sef, gróf
A' "Hitel" czímü munka taglalatja
1831 Kassán Werfer Károly127. árverés / 114.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
82679
Az előző évben megjelent Hitelre számos válasz született. Ez talán a legjelentősebb, amelyre feleletként írta meg Széchenyi a Világot.
260+(4)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Later half cloth. Spine gilt. Szentkirályi: D-27.