De(s)sewffy Jó'sef, gróf
A' "Hitel" czímü munka taglalatja
1831 Kassán Werfer Károly133. árverés / 173.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
91963
Az előző évben megjelent Hitelre számos válasz született. Ez talán a legjelentősebb, amelyre feleletként írta meg Széchenyi a Világot (lásd árverésünk 177. tételét).
Contemporary cloth. Spine richly gilt.
260+(4)p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.