Dienes Adorján
Regélő romok. II. bővitett kiadás.
1940 Rozsnyó Sajó-Vidék102. árverés / 73.
75907
606+(1)p. Szövegközti képekkel.
Enyhén sérült gerincű, kiadói vászonkötésben.