Dienes Adorján
Regélő romok. II. bővitett kiadás.
1940 Rozsnyó Sajó-Vidék76. árverés / 237.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
68499
606+(1)p. Szövegközti képekkel.
Sérült gerincű, kiadói vászonkötésben.