Diezel (Karl Emil) -- Mika Károly, dr.
1899 Bp., Athenaeum (4)+VIII+722+(2)p.+36t. (16 színes) Enyhén kopottas, festett, kiadói vászonkötésben.
149. árverés / 486.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 17 000 Ft
Az apróvad vadászata. Díszkiadás.
Worn, original cloth.