Divald Kornél
Eperjes templomai
1904 Bp. Singer és Wolfner130. árverés / 78.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 400 FtAzonosító
83547
Contemporary half cloth, spine gilt.
99+(1)p. Lapszámozáson belül részben egészoldalas képekkel.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.