Doblhoff Lily, báró
Horthy Miklós. II. kiadás.
(Bp.) Athenaeum64. árverés / 106.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 3 800 FtAzonosító
62663
1t.+321+(3)p.+7t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.