Dóczi Lajos
Széchy Mária. Történeti színmű.
1885 Bp. Ráth64. árverés / 108.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
62532
XV+239+(1)p.
Festett, aranyozott, korabeli vászonkötésben, gerincén apró sérüléssel. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 984.