Dóczy Lajos
--költeményei
1890 Bp Ráth Mór62. árverés / 92.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 2 200 FtAzonosító
66912
1t.+(24)+260p.
Díszes, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.