Doglioni, Gio(vanni) Nicolo
L'Ungheria spiegata...
1595 Venetia Damian Zenaro143. árverés / 54.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft Leütési ár: 600 000 FtAzonosító
96171
18th century leather. Spine richly gilt.
(32)+209+(2)p.+1 kihajt. térk.
Díszesen aranyozott gerincű, XVIII. századi bőrkötésben.