Domanovszky Sándor

József nádor élete. I/1-2. rész.

1944 Bp. MTT

140. árverés / 72.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 28 000 Ft
94349

Hozzá: József nádor iratai. Kiadta és magyarázatokkal kísérte ---. I-III. kötet. Bp., 1925-1935. MTT. VIII+(2)+769p.; (4)+888p.; VI+(2)+959p. (Magyarország újabbkori történetének forrásai. József nádor élete és iratai. II-IV kötet.)

Original paper. Uncut. Spine slightly damaged.
XI+466p.+(2)+10t.; (4)+558+(2)p.+10t.+2 kihajt. mell. (hasonmás) (Magyarország újabbkori történetének forrásai. József nádor élete és iratai. Első kötet.)
Kiadói papírborítóban. Felvágatlan példány. Két kötet gerincén kis sérüléssel.