Domanovszky Sándor
József nádor élete. I/1-2. rész.
1944 Bp. MTT158. árverés / 79.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101996
Later cloth.
XI+466p.+(2)+10t.; (4)+558+(2)p.+10t.+2 kihajt. mell. (hasonmás) (Magyarország újabbkori történetének forrásai. József nádor élete és iratai. Első kötet.)
Későbbi vászonkötésben.