Domokos Pál Péter
Adalékok Moldva történetéhez
1940 Cluj-Kolozsvár ("Studio" ny.)120. árverés / 64.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
80604
12+XIV [recte CXIV]+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.