Dömötör Géza
A kisdedóvás ügye Európa főbb államaiban
1890 Bp. Szerző63. árverés / 68.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
60758
XII+151p. Szövegközti illusztrációkkal.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.