Dózsa Dániel
Zandirhám. Székel hősköltemény a kilenczedik századból.
1858 Kolozsvár Stein154. árverés / 90.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
55981
A Mikó Imrének címzett előszóban a szerző a székely történelem rövid áttekintését adja.
Contemporary cloth.
XXII+(2)+296p.
Korabeli vászonkötésben.