Droppa József
Murány várának története
1905 Pohorella Bahéry J65. árverés / 129.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
63145
1t.+156p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve. Viseltes, körülvágatlan példány.