Dugonics András
Magyar példa beszédek és jeles mondások. I-II. rész.
1820 Szegeden Grünn O130. árverés / 84.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 65 000 FtAzonosító
90503
A szerző élete végéig gyűjtötte az anyagot munkájához, amely csak két évvel halála után láthatott napvilágot.
First volume contemporary half leather, second volume contemporary paper.
1t.+XXXII+300p.; 352p. Első kiadás.
Az első kötet korabeli félbőr-kötésben, a második enyhén sérült gerincű, korabeli papírkötésben.