Dugonics András
Magyar példa beszédek és jeles mondások. I-II. rész.
1820 Szegeden Grünn O72. árverés / 15.
63698
A szerzőt ábrázoló címképmetszet Czetter Sámuel munkája.
1t.+XXXII+300+352p. Első kiadás.
Enyhén kopottas gerincű, későbbi félbőr-kötésben. Márványozott előzéklapokkal. Szüry: 1031.