Éble Gábor
A Harruckern és a Károlyi család. Genealogiai tanulmány.
1895 Bp. Hornyánszky73. árverés / 43.
66776
1t.+(2)+82p.+4t.+3 mell. (kihajt.) Lapszámozáson belül 2 egészoldalas táblával.
Dombornyomású címerrel díszített, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel.