Éble Gábor
A Károlyi grófok nagykárolyi várkastélya és pesti palotája
1897 Bp Hornyánszky.73. árverés / 66.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
66775
116p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben (Gottermayer). A címlap felső sarka levágva.