Eckhardt Sándor
Az ismeretlen Balassi Bálint
1943 Bp. Magyar Szemle Társ64. árverés / 113.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
62413
313+(3)p.+9t. (egy kétoldalas)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben, szakadozott védőborítóval.