Edvi Illés Pál
1838 Budán Magyar Királyi Egyetem ny154. árverés / 98.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
100826
Contmeporary half cloth. Spine damaged.
(4)+234p.+1 kihajt. t. (Első oktatásra szolgáló kézikönyv. III.)
Sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben.